fejlesztőmérnök | vác

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
vác, pest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
24982 / 21536
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Bemutató / Introduction

Partnerünk egyedi elektronikai tesztberendezések fejlesztésével foglalkozik főként autóipar részére, mind mechanikai mind pedig elektronikai oldalról. Ezekhez a fejlesztéshez keresünk villamosmérnököt.

- termék specifikációjából illetve tesztleírásából kiindulva megtervezi a méréshez szükséges készülék elektronikáját

- műszereket választ, és elkészíti a hozzá tartozó tesztprogramot többségében LabVIEW és TestStand környezetben

- a készülék elkészítése után beüzemelés a helyszínen

Elvárások / Requirements

- villamosmérnök végzettség

- C vagy egyéb programozási nyelv ismerete

- hardver fejlesztői tapasztalat

- előny a LabView és TestStand ismerete, gyakorlata

Amit kínálunk / Offer

- érdekes, változatos munka

- nyugodt, családias munkakörnyezet

- kiváló csapat

- eredménytől függő negyedéves jutalom a próbaidő után

- utazási támogatás

Kapcsolattartó / Information

Virág Zsuzsanna

zsuzsanna.virag@randstad.hu