facility mérnök (gépészeti területre) | miskolc

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
miskolc, borsod-abaúj-zemplén
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
26438 / 27081
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ipari és gépjármű technológiában világszintű hírnévnek örvendő partnercégünk Facility mérnök kollégát keres gépészeti területre.

  • Épületüzemeltetési feladatok napi operatív irányítása,
  • külsős üzemeltető partner koordinálása,
  • kapcsolattartás a belső ügyfelekkel/társosztályokkal,
  • területéhez kapcsolódó karbantartási feladatok menedzselése, költségfigyelése, költségtervezése,
  • költségcsökkentési javaslatok készítése, végrehajtása,
  • együttműködés az energetikus kollégával és a társosztályokkal, beszállító partnerekkel.

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (épületgépész végzettség előnyt jelent),
  • legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás,
  • analitikus, strukturált gondolkodásmód,
  • önálló munkavégzésre képességstressz tűrő képesség, terhelhetőség.

Amit kínálunk / Offer

  • szakmai kihívások, karrierlehetőség a világ egyik legjelentősebb cégénél,
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődés támogatása (ingyenes oktatások, tréningek),
  • fiatal és innovatív csapatban zajló munka,
  • versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag,
  • teljesítmény alapú bónusz, személyre szabható cafetéria rendszer,
  • ingyenes nyelvtanulási lehetőség.

Kapcsolattartó / Information

nora.hircsu@randstad.hu