építőmérnök szerkezettervező | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
29607 / 30924
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Több évtizedes múlttal rendelkező partnerünk részére keresek szerkezettervező építőmérnököt Budapestre.

- Ipari- és közlekedési infrastruktúrát kiszolgáló létesítmények tervezése (mérnökségi telepek, repülőterek, út- vasút kiszolgáló építményei)

- Engedélyezési-, tender- kiviteli- és megvalósulási tervek készítése

Elvárások / Requirements

- Legalább építőmérnöki Bsc végzettség
- Szoftver ismeret (AXIS, AutoCAD, VB- és Steel Express)
- Szakmai elhivatottság, pontos munkavégzés, jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

- Építőmérnöki Msc végzettség, tervezői, szakértői jogosultság, szakmai tapasztalat

- Középfokú angol nyelvtudás
- Geo5, Consteel, Revit, Plaxis, szoftverek felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk / Offer

- változatos feladatok

- szakmai fejlődést biztosító munkakör

- versenyképes juttatási csomag

- munka és magánélet egyensúlya

- országos vasútépítési projektek tervezésében való közreműködés

- jó hangulatú légkör

Kapcsolattartó / Information

Kisvári Lilla

lilla.kisvari@randstad.hu