ehs expert | jászfényszaru

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
jászfényszaru, jász-nagykun-szolnok
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27914 / 27886
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk egy nemzetközi vállalatcsoport autóipari leányvállalata számára keresünk tapasztalt EHS specialista kollégát. A cég egy pár éve létrehozott zöld mezős beruházás kapcsán épült gyártócég, akiknél a legmodernebb technológiák és magasan automatizált eszközök találhatóak meg.

A pozíciót nevezhetnénk EHS Menedzsernek is, azzal a kikötéssel, hogy nem egy csapat vezetéséről, hanem az egész cég EHS tevékenységeinek koordinálásáról van szó. Ez a "one-man/woman-show" mindenképpen egy tapasztalt és a szakterületén profi kollégát kíván meg, hogy teljesíteni tudja a terület a cégcsoport által támasztott elvárásokat.

Feladatok részletesen:

  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi feladatok ellátása, koordinációja
  • ISO rendszerek (energia/környezetvédelem/munkavédelem) bevezetésének és fenntartásának koordinálása, összefogása, támogatása
  • Aktív részvétel belső és külső auditokon valamint az auditok előkészítésében
  • Kapcsolattartás és adatszolgáltatás a hatóságok felé
  • Munkavédelmi tevékenység koordinálása, fejlesztésekben való közreműködés
  • Törvényi megfelelés nyomon követése és annak megvalósításának megszervezése
  • A munkavállalók munkavédelmi oktatásának megtartásához szükséges tematika, segédanyag biztosítása, új belépők oktatása

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Releváns felsőfokú végzettséggel
  • Minimum 3 éves munkavédelmi mérnök munkakörben szerzett tapasztalattal, preferáltan gyártási környezetben
  • Középszintű angol nyelvtudással
  • Agilis és proaktív személyiséggel
  • Jó kommunikációs készséggekkel
  • Precíz és megbízható munkamorállal

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • folyamatosan fejlődési lehetőség
  • magasan automatizált, modern gyáregység
  • nemzetközi cégkultúra
  • versenyképes fizetés

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor pályázatát a "jelentkezem/apply" gombra kattintva tudja elküldeni.

További információ: Imre Tamás - tamas.imre@randstad.hu