beszállítói minőségbiztosítási mérnök | bercel

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
bercel, nógrád
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
26629 / 27317
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Nemzetközi autóipari partnerünk főleg olaj és vízpumpákat gyártó, folyamatosan fejlődő üzemébe keresünk új mérnök kollégákat beszállítói minőségügyi területre.

A cég jelenleg inkább mechanikus termékeket gyárt, így fémes szakterületről is várunk jelölteket, viszont új, elektronikus termékek bevezetése is folyamatban van, ezért az elektronikában jártas mérnököket is várunk.

A beszállítói minőségbiztosítási mérnök fő feladata az alábiak lesznek:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Reklamációk kezelése,
  • Beszállítói auditok végrehajtása,
  • Termék jóváhagyások kezelése (PPAP),
  • Beszállítói eszkalációs folyamat koordinálása,
  • Beszállító fejlesztési tevékenység ellátása.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel,
  • Legalább 3 év minőségbiztosítási tapasztalattal,
  • Autóipari gyártási tapasztalattal,
  • Minőségmenedzsment módszerek ismeretével (8D, Ishikawa, 5W),
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudással,
  • Képességgel önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt.

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • multinacionális környezet,
  • kihívást jelentő feladatok,
  • barátságos légkör,
  • versenyképes bérezés,
  • extra juttatások.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Imre Tamás, tamas.imre@randstad.hu