automation manager | gyöngyöshalász

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
gyöngyöshalász, heves
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
28821 / 29942
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk gumiabroncsok gyártásával és értékesítésével foglalkozik több, mint 100 országban. A cég egy zöldmezős beruházásból nőtte ki magát Magyarország egyik legmodernebb gyártóközegévé, ahová várják a legújabb csapattagjukat, egy Automatizációs vezetőt.

Feladatok részletesen:

  • Hatékonyan átruházza az egyes műszakban és kis projektekben megoldandó karbantartási kérdéseket a csapat megfelelő személyeire, a hatékony munkavégzés megtervezése és irányítása
  • Tervezett megelőző karbantartási (PPM) ütemezés kidolgozása, teljes preventív karbantartás biztosítása, hiányzó karbantartási tevékenységek tervezése és a csapat hatékony és eredményes megvalósíttatása
  • A mérnöki adatrendszerek ellenőrzése és biztosítása
  • A belső és a külső munkák beütemezése, amelyek minimalizálják a tervezett leállási időt és csökkentik a nem tervezett állásidőt
  • Optimalizálja a berendezéseket a szabványos eljárásnak megfelelően, javítva a teljesítményt és a termék minőségét, biztosítja valamennyi kulcsfontosságú teljesítménymutató (KPI) javulását
  • Meggyőződik róla, hogy a különböző elektromechanikus, hidraulikus és pneumatikus műszerek rendszeres kalibrálásai és karbantartásai megtörténjenek
  • Biztosítja, hogy a kijelölt épületek, üzemek és létesítmények rendeltetésszerűen működjenek, és szükség esetén proaktív támogatást és megoldásokat biztosít
  • A fenntartható anyagi kiadások egyértelmű elszámoltathatóságának fejlesztése a kiadások kezelésével kapcsolatos stratégiával együtt
  • Az üzleti fejlesztési lehetőségek azonosítása a szervezeten belül
  • Technikai és vezetői feladatok ellátása a beosztottak körében (kb 30 fő)

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • automatizálási, karbantartási tapasztalatokkal és PLC programozási ismeretekkel
  • vezetői tapasztalattal
  • aktív angol nyelvtudással
  • műszaki felsőfokú végzettséggel
  • nyitott, rugalmas, kreatív és megbízható személyiséggel

Amit kínálunk / Offer

  • Középvezetői csomag
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Folyamatos karrierépítési lehetőség
  • Fejlett gyártóközeg

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Imre Tamás - tamas.imre@randstad.hu