ajánlatadó mérnök nyíregyháza

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
nyíregyháza, szabolcs-szatmár-bereg
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27944 / 28908
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Magyar családi tulajdonú partnerünk, az AKTUÁL BAU Kft. több mint húsz éve kezdte meg kivitelezői tevékenységét, azóta pedig az ország egyik legnagyobb generálkivitelező vállalatává nőtte ki magát. Komoly tapasztalattal rendelkezik nagy volumenű építési beruházások kivitelezésében, megfelelve a szigorú minőségi és időbeli elvárásoknak. Az eltelt évek során több mint ötszáz épületet kiviteleztek, munkáik legnagyobb elismerése pedig nem más, mint hogy megrendelőik szívesen fordulnak hozzájuk ismét, amikor újabb beruházásokra kerül sor.

Csapatukba keresünk bővülés miatt ajánlatadó mérnök kollégát Nyíregyházára.

Beszállítói és alvállalkozói ajánlatok bekérése kivitelezési tenderekhez

Árajánlatok elkészítése, alternatívák kidolgozása

Az optimális műszaki tartalom kiválasztása

Előzetes ütemtervek készítése

Tervek mennyiségi és minőségi ellenőrzése, észrevételezése

Megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

Legalább középfokú építőipari végzettség

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, TercKing)

Előny:

Építész vagy építőmérnök végzettség

Munkavégzéshez szükséges angol és/vagy német nyelvtudás

Ajánlat készítésben, acél- és vasbetonvázas ipari létesítmények műszaki előkészítésében, kivitelezésében szerzett gyakorlat

AutoCad, esetleg ArchiCad ismeret

B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatási csomag

Kiemelkedő munkahelyi körülmények

Szakmai fejlődési lehetőség

Fiatal, dinamikus csapat

Stabil háttér

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi

noemi.barta@randstad.hu