villanyszerelő / karbantartó | komárom

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
komárom, komárom-esztergom
job category
Skilled worker
job type
permanent
reference number
28202 / 29211
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Több, mint 100 éves múltra visszatekintő európai családi vállalkozás komáromi üzemébe keresek villanyszerelő karbantartót (villamos karbantartót). Partnerünk a kontinens vezető kukoricaolaj gyártója és finomítója, ahol a munkatársak tanulnak, fejlődnek és büszkék lehetnek arra, hogy a vállalatnál dolgoznak. A költséghatékonyság mellett környezettudatos és ügyfélközpontú cég, ahol a minőség terén nem ismernek kompromisszumot. Ha Te is hasonló értékeket tartasz fontosnak, csatlakozz csapatukhoz!

a termelés műszaki támogatása

villamos karbantartó feladatok ellátása

egyszerűbb mechanikai javítások elvégzése

üzemzavarok elhárítása

gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel

Elvárások / Requirements

erősáramú berendezés szerelő

középfokú villamosipari végzettség

önálló munkavégzésre való képesség

precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés

az állás betöltéséhez előnyt jelent:

angol nyelvtudás

targoncavezetői jogosítvány

kazánkezelői vizsga (12 t/h)

telephelykezelői végzettség

Amit kínálunk / Offer

  • családias, összetartó csapat
  • versenyképes fizetés
  • cafeteria SZÉP kártya formájában
  • negyedéves és év végi bónusz
  • bejárási költségtérítés: nettó 32 Ft/km
  • ügyeleti díj

Kapcsolattartó / Information

jelentkezni friss önéletrajzzal lehet online vagy az alábbi elérhetőségeken:

Gál Tímea

+3630 265 4390

timea.gal@randstad.hu