szerviztechnikus álláslehetőség | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Skilled worker
job type
permanent
reference number
25960 / 26366
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Technikusi vagy esetleg mérnöki végzettséggel rendelkezel? Szívesen váltanál vagy aktívan keresel állást? Szeretném figyelmedbe ajánlani a SZERVIZTECHNIKUS álláslehetőségeinket!

Gépek / gépsorok műhelyben vagy helyszínen történő javítása

Hibadiagnosztizálás, karbantartói feladatok

Alkatrészrendelés lebonyolításában részvétel

Ügyfelek szakszerű tájékoztatása

Elvárások / Requirements

mérnöki vagy műszerész végzettség,

egy vagy több műszakos munkarend

budapesti (vagy környéki) lakhely,

középfokú számítástechnikai ismeretek (szövegszerkesztő, táblázatkezelő, ügyviteli rendszer használatában szerzett tapasztalat)

B kategórás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

Fejlődési lehetőség nívós vállalatoknál

Versenyképes juttatási csomagok

Kellemes munkakörnyezet

Biztos álláslehetőség

Kapcsolattartó / Information

Ha érdekelnek a szerviztechnikusi munkáink regisztrálj az adatbázisunkba vagy küldd el az önéletrajzod emailben!

fizikaimunka@randstad.hu