raktáros / targoncás | dunaharaszti

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
dunaharaszti, pest
job category
Skilled worker
job type
permanent
reference number
27415 / 28232
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szeretnél egy stabil, megbízható cégnél dolgozni? Érdekel a raktározás és a logisztika?

Nemzetközi és belföldi logisztikával foglalkozó multinacionális hátterű partnerünkhöz, bővülés miatt keresünk megbízható és talpraesett kollégákat Dunaharaszti telephelyükre az alábbi munkakörökbe: raktáros és targoncás

Bejövő és kimenő áruk rakodása

Áruátvétel és áru összekészítés

Áruk szkennelése, tárhelyre hordása

Targoncás feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

Minimum alapfokú iskolai végzettség

Bejegyzés nélküli erkölcsi bizonyítvány

Új típusú targoncás jogosítvány és OKJ bizonyítvány

Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatások, havi bónusz (havi bruttó bér munkakörtől függően 327.000 – 358.000 Ft között) + műszakpótlék

Cafeteria rendszer

Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés

Biztos, multinacionális háttér

Munkábajárási támogatás, egészségbiztosítás

Kapcsolattartó / Information

A "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz leggyorsabban pályázni, a regisztráció csak 3 percet vesz igénybe.

Hogyha pedig kérdésed lenne, fordulj hozzám bizalommal!

Smuk Angéla

angela.smuk@randstad.hu