karosszéria munkafelvevő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Skilled worker
job type
permanent
reference number
27521 / 28366
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szeretsz autókkal foglalkozni? Szívesen megismerkednél prémium márkákkal és dolgoznál egy modern és felszerelt szalonban? Rendelkezel karosszérialakatos ismeretekkel vagy tapasztalattal és az ügyfelekkel való kommunikáció sem jelent nehézséget Neked? Ez esetben figyelmedbe ajánlom, hogy partnerünkhöz KAROSSZÉRIA MUNKAFELVEVŐ munkatársat keresek Budára.

Sérült személyautók felmérése, átvétele javításra

Javítási kalkulációk elkészítése, ügyfelek alapos tájékoztatása

Gépjármű átadása a karosszérialakatosoknak, munkájuk koordinálása

Rendszeres kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal, valamint biztosító társaságokkal

Biztosítós javítások teljeskörű lebonyolítása (adminisztráció, számlázás, kapcsolattartás)

Elkészült autók ellenőrzése a kiadást megelőzően

Külsős fényező üzemmel a munka összehangolása

A szalon egyéb szolgáltatásainak, termékeinek értékesítése

Elvárások / Requirements

Karosszérialakatos végzettség vagy ebben a pozícióban szerzett szakmai tapasztalat

B kategóriás jogosítvány

Alap szintű angol nyelvismeret (leginkább olvasásra fogod használni)

Számítógépes ismeretek

Kimagasló kommunikációs képesség

Ügyfélközpontú gondolkodás

Előnyt jelent:

Munkafelvevői tapasztalat márkaszervízből

Amit kínálunk / Offer

Komplex juttatási csomag (alapbér + bónusz + cafetéria)

Folyamatosan fejlődő cégcsoport

Kulturált munkakörnyezet, modern eszközök

Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony

Fejlődési lehetőség, képzések

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, de örömmel fogadom az önéletrajzokat vagy a kérdéseket emailben is:

fanni.illes@randstad.hu

Illés Fanni