hegesztő | iváncsa

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
iváncsa, fejér
job category
Skilled worker
job type
permanent
reference number
29009 / 30178
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Mezőgazdasági berendezések gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk hegesztő kollégákat. Partnerünk első sorban biztonsági kabinokat gyárt traktorok és építőipari munkagépek számára.

  • Vázszerkezetek (különböző méretű acélból) védőgázas hegesztése a megadott specifikációk/méretek és munkautasítások alapján
  • Varratok előírás szerinti ellenőrzése, együttműködés a minőségbiztosítással és technológiával
  • A hegesztő berendezések és a hegesztő sablonok heti rendszeres felülvizsgálata, karbantartása, tisztítása és a kisebb mechanikai alkatrészcserék elvégzése.
  • Munkavégzéshez szükséges adminisztrációs feladatok pontos elvégzése
  • Szükség esetén felettese utasítására köteles ellátni helyettesítési feladatokat is.

Elvárások / Requirements

  • Hegesztő vagy lakatos végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízható személyiség
  • Precíz munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes fizetés
  • munkába járási támogatás
  • napi egyszeri meleg étkezés
  • határozatlan idejű szerződés
  • modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Csabai Flóra

flora.csabai@randstad.hu