faipari labortechnikus | biatorbágy

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
biatorbágy, pest
job category
Skilled worker
job type
permanent
reference number
27411 / 28274
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Több, mint 20 éves múltra tekintő magyar faipari festékekkel és szolgáltatásokkal foglalkozó

vállalkozás keresi új laboros kollégáját Biatorbágyra.

kapcsolattartás a partnerekkel

szakmai segítségnyújtás és tanácsadás

beltéri és kültéri faipari termékek és felületkezelésük ismerete

rendelések szakszerű kiszolgálása (festékek, színek keverése)

gépek, berendezések kezelése

Elvárások / Requirements

legalább középfokú szakmai végzettség (előny: felsőfokú tanulmányok, vagy faipari

technikus, karosszéria lakatos, festő)

faipari felületkezelésben szerzett legalább 5 éves tapasztalat

festék- és felületkezelő anyagok ismerete

aktív angol nyelvtudás (előny, ha középfokú)

magabiztos számítógépes ismeretek

önálló munkavégzés

szorgalmas és precíz hozzáállás

Amit kínálunk / Offer

1 műszakos munka (8:00-17:00, ebédszünettel)

hétfőtől péntekig tartó munkavégzés

versenyképes bérezés

családias környezet

modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

kérlek, jelentkezésedhez csatolj friss önéletrajzot!

további információért, vagy a jelentkezés részleteivel keress valamelyik elérhetőségemen:

Gál Tímea

+36302654390

timea.gal@randstad.hu