területi referens | győr

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
győr, győr-moson-sopron
job category
Sales / commercial
job type
permanent
reference number
30630 / 32216
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

  • elsősorban Győr és az ehhez tartozó Észak-Dunántúli területen lévő ügyfelekkel való személyes kapcsolattartás, üzleti és értekesítési tevékenységek ellátása
  • új és meglévő ügyfelek felkutatása, szerződéskötés vagy hosszabítás
  • ajánlatok készítése
  • ügyfélmegkeresések fogadása és kezelése
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú végzettség (műszaki/gazdasági)
  • értékesítési területen szerzett 3-5 év tapasztalat
  • magabiztos, tárgyalás szintű angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • magabiztos felhasználói szintű Miscrosoft Office ismeretek
  • önálló munkavégzés
  • siker- és ügyfélorientált szemléletmód
  • rugalmasság, elhivatottság, lojalitás

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes juttatási csomag
  • alapbéren felüli jutalék
  • céges autó magáncélú használattal
  • mobiltelefon, laptop
  • cafeteria
  • egészségbiztosítás
  • évvégi bónusz
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Kapcsolattartó / Information

Szatmári-Török Enikő

eniko.torok@randstad.hu