sales manager | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Sales / commercial
job type
permanent
reference number
26530 / 27221
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Megbízónk fejlesztéspolitikai, pályázati és projektmenedzsment tanácsadást nyújt szerteágazó ügyfélköre számára, a köz- és versenyszférában egyaránt. Értékesítési csapatuk erősítésére keresik új Sales manager kollégájukat.

Értékesítési stratégia kidolgozása, szoros együttműködés az ügyvezetéssel

Partnerkör és ügyfélhálózat bővítése

Szolgáltatás portfólió érékesítése, megbízásokra szabott árajánlatok kidolgozása, szerződéskötés

Személyes tárgyalások lebonyolítása

Projektek erőforrás igényének felmérése

Sales back office csapat felépítése és működésének kidolgozása

Networking eseményeken a cég képviselete

Sales és marketing aktivitások megtervezésében való részvétel

Projektvezetői csapat támogatása, szoros együttműködés

Termékfejlesztési feladatokba való bevonódás

Szükség esetén kintlévőség kezelési feladatok

Elvárások / Requirements

5+ éves értékesítői tapasztalat preferáltan a következő területek valamelyikén: banki szektor, pénzügyi tanácsadás, fejlesztéspolitikai tanácsadás, pályázati tanácsadás, projekt-előkészítés vagy projektmenedzsment szolgáltatások

Aktív szerteágazó, nagyvállalatai kapcsolatrendszer elengedhetetlen

Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Vezetői attitűd, stratégiai gondolkodásmód

Amit kínálunk / Offer

Változatos feladatkör

Komplex szolgáltatások

Profi szakmai háttértámogatás

Fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Lenkei Lili

lili.lenkei@randstad.hu