sales manager - logisztika | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Sales / commercial
job type
permanent
reference number
26415 / 27042
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ügyfelünk egy nemzetközi hátterű, gyorsan fejlődő, teljeskörű logisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat, mely csapata bővítése céljából várja leendő Sales manager munkatársát.

Potenciális új ügyfelek megkeresése, új értékesítési irányok felkutatása

Ügyfél találkozók és ártárgyalások lebonyolítása

Árajánlatok kidolgozása, szerződéskötések lebonyolítása

Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel

Adminisztratív feladatok ellátása

Társosztályokkal való aktív együttműködés

Elvárások / Requirements

Felsőfokű végzettség

Szállítmányozási területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat

Magabiztos angol nyelvtudás

Lendületes, újításokra nyitott és megoldásokra törekvő hozzáállás, rugalmasság

Amit kínálunk / Offer

Dinamikusan növekvő vállalat

Széleskörű szolgáltatások

Szakmai fejlődési lehetőség

Versenyképes fizetés

Kapcsolattartó / Information

Lenkei Lili

lili.lenkei@randstad.hu