sales consultant/értékesítési tanácsadó | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Sales / commercial
job type
permanent
reference number
29578 / 30885
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Nemzetközi partnerünk megbízásából SALES CONSULTANT kollégát keresünk. Partnerünk melegburkolatok forgalmazásával foglalkozik, így meglévő ingatlanfejlesztői kapcsolatrendszer előnyt jelent.

  • Meglévő ügyfelek kezelése
  • Új ügyfelek felkutatása, megszólítása, bemutatkozás megszervezése
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése
  • Projektek lebonyolítása
  • Ingatlanpiac folyamatos nyomon követése,
  • Kimutatások készítése
  • Külföldi kollégákkal történő napi kapcsolattartás angol nyelven

Elvárások / Requirements

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (napi használat)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Építőiparban betöltött jártasság előnyt jelent
  • Irodapiaci kapcsolatrendszer
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • Dinamikus, energikus személyiség

Amit kínálunk / Offer

  • Változatos, önálló munkavégzés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér, főállású munkaviszony
  • Vállalati gépkocsi, mobiltelefon, laptop

Kapcsolattartó / Information

Szántai-Kis Nóra - nora.szantai-kis@randstad.hu

Bali Katalin - katalin.bali@randstad.hu