központi értékesítő támogató tr | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Sales / commercial
job type
permanent
reference number
28120 / 29113
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szeretnél Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójánál Te is hozzájárulni a fenntartható energiagazdálkodás kialakításához? Profi vagy az Excel, PowerPoint, Access használatában, s akár az SAP egyes moduljaitól sem rettensz meg? Ha az előző kérdésekre ‘IGEN’ volt a válaszod, s analitikus személyiséged mellé kellő proaktivitás is társul, akkor lehet, hogy Téged keresünk!

az ügyfélportfólió nyilvántartásának kezelése különböző adatbázisokban

riportok készítése és publikálása a vezetők felé

vezetői prezentációk előkészítése

adatbázis elemzés, s ez alapján riportok készítése

külső partnerekkel való kapcsolattartás, ajánlatküldés

TÉR rendszer működtetése, háttértámogatása

új IT rendszerek bevezetésében való aktív részvétel

egyéb ad hoc feladatok, vagy projektmunka ellátása

hatékony együttműködés: a menedzserrel, a vezető ügyfélmenedzserekkel, a területi értékesítést támogató kollégákkal és ügyfélmenedzserekkel

Elvárások / Requirements

egyetemi/főiskolai végzettség

legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat

MS Office (Excel, PowerPoint, Access) és/vagy egyéb adatbázis kezelő programok teljes körű használata

egyes SAP modulok használata

analitikus gondolkodás

proaktivitás

Előny:

angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

versenyképes alapbér + cafeteria

fiatalos csapat

fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy várom emailben az önéletrajzod, ahol a kérdéseid is megbeszélhetjük: