junior sales manager | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Sales / commercial
job type
permanent
reference number
28798 / 29926
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Nemzetközi partnerünk megbízásából JUNIOR SALES MANAGER kollégát keresünk. Téged keresünk, amennyiben nem ijedsz meg az új üzlet szerzéstől, szereted a pörgést és véredben van az értékesítés. Stabil partnerünk meleg burkolatokat forgalmaz, így meglévő ingatlanfejlesztői kapcsolatrendszer előnyt jelent.

Meglévő ügyfelek kezelése

Új ügyfelek felkutatása, megszólítása, bemutatkozás megszervezése

Tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése

Projektek lebonyolítása

Ingatlanpiac folyamatos nyomon követése,

Kimutatások készítése

Külföldi kollégákkal történő napi kapcsolattartás angol nyelven

Elvárások / Requirements

Minimum középfokú végzettség

1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (napi használat)

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

B kategóriás jogosítvány

Építőiparban betöltött jártasság előnyt jelent

Irodapiaci kapcsolatrendszer

Vevőközpontú gondolkodás

Dinamikus, energikus személyiség

Amit kínálunk / Offer

Változatos, önálló munkavégzés

Hosszútávú munkalehetőség

Versenyképes fizetés

Stabil vállalati háttér, főállású munkaviszony

Vállalati gépkocsi, mobiltelefon, laptop

Kapcsolattartó / Information

Szántai-Kis Nóra -

Bali Katalin -