értékesítési tanácsadó | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Sales / commercial
job type
permanent
reference number
26681 / 27408
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Az irodatér kialakítási piacon, a szakmában piacvezető Partnerem keresi konzultatív ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ kollégáját. Partnerem a B2B projektalapú szektorban van jelen és nemzetközi háttérrel, illetve ügyfélkörrel rendelkezik!

Cég termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése

Új üzleti partnerek felkutatása, potenciális együttműködések kialakítása

Piac figyelés, információs hálózat és hosszú távú kapcsolatok kialakítása

Találkozók, prezentációk lebonyolítása (angolul is)

Igények felmérése, konzultatív tanácsadás

Akciótervek kidolgozása: kreatív megoldások (funkcionalitási és árelemzési feladatok, hely- és téroptimalizálás …) kidolgozása a kollégákkal

Kialakított megoldások prezentálása és elfogadtatása – rendszerint felső vezetőkből álló hallgatóság részére

Árképzés

Ártárgyalások, szerződési feltételek ismerete, rendelés véglegesítés

Rendelések adminisztrálása

Ügyféllel folyamatos kapcsolattartás

Projekt koordináció és folyamatos kapcsolattartás a saját csapattal

Átadás-átvétel, ügyfél elégedettség biztosítása

Értékesítés utáni feladatok, ügyfél kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség

Folyékony angol nyelvtudás (angolul prezentálás, tárgyalások lebonyolítása)

B2B-ben, nagy értékű termék/szolgáltatás (min.50 millió Ft-os projekt) értékesítésében szerzett min. 2 éves tapasztalat, előny: nemzetközi hátterű cégnél szerzett tapasztalat

B2B piaci ismeret -  Pozíció szempontjából releváns – network, információs hálózat, ismertség, partneri kör

Magabiztos ismerete – Office programoknak (Excel, PowerPoint)

Önállóság, vállalkozó szellem, sikerorientáltság

Strukturált, rendszerben való gondolkodás

Konzultatív értékesítésre való készség, asszertív kommunikáció

Csapatban gondolkodásra való képesség

Változásokhoz való rugalmas alkalmazkodás

Türelem (hosszabb projektek)

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatási csomag, alapbér és bónusz

Vállalati gépjármű

Munkához szükséges eszközök biztosítása

Fejlődési, előrelépési lehetőség

Gyönyörű irodai környezet

Befogadó és segítőkész csapat

Külföldi szakmai utakra való lehetőség

Kapcsolattartó / Information

katalin.bali@randstad.hu