real estate business development specialist | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Real estate
job type
permanent
reference number
28333 / 29374
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A hazai és nemzetközi ipari-ingatlan-piac kiemelkedő vállalatának csapata keresi új munkatársát, aki kompetens és előremutató megoldásokkal segítik majd az ügyfelek elképzeléseinek megvalósítását.

iparifejlesztésre alkalmas telkek értékesítése

ipari (gyártó és logisztikai) csarnokok bérbeadása és értékesítése (standard, BTS, BTO konstrukciók)

üzletfejlesztési és értékesítési lehetőségek azonosítása, tárgyalások folytatása, árajánlatok és szerződések készítése

folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel

Elvárások / Requirements

főiskolai vagy egyetemi végzettség

minimum 2-3 év értékesítési, üzletfejlesztései területen szakmai tapasztalat

erős kommunikációképes szintű angol nyelvtudás

jogosítvány

felhasználói szintű MS Office ismeretek

kiemelkedően jó kommunikációs és tárgyalóképesség

eredményorientált személyiség

Amit kínálunk / Offer

hosszú távú munkalehetőség

versenyképes fizetés és juttatási csomag

professzionális csapatmunka és motiváló környezet

önálló és változatos feladatok

Kapcsolattartó / Information

Bianka Kovács

bianka.kovacs@randstad.hu