műszaki előkészítő beszerző | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Real estate
job type
permanent
reference number
26785 / 27527
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Közel 30 éves múlttal rendelkező magyar cég a létesítménygazdálkodás és üzemeltetés területéről keresi megbízható műszaki előkészítőjét, aki a beszerzésben is szívesen kipróbálná magát.

•pályázati anyagok összeállítása

•elnyert munkák műszaki feldolgozása, ütemtervek egyeztetése

•beszállítókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás

• generál-kivetelezéshez kapcsolódó beszerző csapat támogatása

•beérkezett ajánlatok ellenőrzése, elemzése, döntés előkészítés

• projektek nyomon követése

Elvárások / Requirements

•legalább technikusi végzettésg (építőmérnöki diploma előny)

•min 2. éves releváns szakmai tapasztalat

•felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (AutoCAD, Excel)

Amit kínálunk / Offer

•stabil munkahely, nívós szervezeti kultúrájú csapat

•vidám munkahelyi légkör

•önálló, változatos feladatok

Kapcsolattartó / Information

Juhász Bianka

bianka.juhasz@randstad.hu