törzskönyvezési asszisztens (német-angol) | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Pharma / Healthcare
job type
permanent
reference number
25987 / 15420
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Nem riadsz vissza az adminisztrációtól? Precíz és pontos vagy? És még németül és angolul is jól beszélsz? Legyél a csaptunk tagja!

Dán gyógyszeripari nagykereskedelemmel foglalkozó partnerünk keres dinamikus adminisztartív csapatába németül és angolul beszélő törzskönyvezési asszisztens kollégát.

Feladatok:

engedélyek megszerzése és teljes körű gondozása

az ehhez szükséges dokumentumok elkészítése és nyomonkövetése

beadványok készítése, jogszabályok figyelése, változások követése

csomagolóanyagok és betegtájékoztatók ellenőrzése

egyeztetés és kapcsolattartás társosztályokkal, nemzetközi hatóságokkal és védjegytulajdonosokkal

Elvárások / Requirements

Elvárások:

legalább középfokú végzettség

adminisztrációs területen szerzett releváns tapasztalat

magabiztos, legalább középfokú német és angol nyelvtudás

felhasználói szintű számítógépes ismeret

Egészségügyi háttér előny!

Amit kínálunk / Offer

Rugalmas munkaidő

BKV bérlet, munkába járás támogatása

OTP SZÉP Kártya

Bónusz lehetőség

Kapcsolattartó / Information

A "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz leggyorsabban pályázni, a regisztráció csak 3 percet vesz igénybe.

Hogyha pedig kérdésed lenne, fordulj hozzám bizalommal!

Smuk Angéla

angela.smuk@randstad.hu