marketing specialista | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Marketing / PR
job type
permanent
reference number
30735 / 32355
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk a közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoportja és most csapatukba keressük új kollégájukat, MARKETING SPECIALISTA pozícióba. A vállalat változatos projektekkel több országban is jelen van, és szinte az ingatlanfejlesztés összes területén aktívak.

Téged keresünk, ha szeretnél egy jól összeszokott, dinamikus és kreatív csapat tagja lenni és rendelkezel marketing területen szerzett tapasztalattal, illetve tárgyalóképes angol nyelvtudással.

  • értékesítést támogató online és offline kampányok kidolgozás
  • marketing és kommunikációs feladatok menedzselése (B2B és B2C egyaránt)
  • ügynökségekkel való együttműködés
  • kapcsolattartás további külső partnerekkel
  • projektek kivitelezése

Elvárások / Requirements

  • marketing területen szerzett min. 2 év tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • office programok megfelelő ismerete
  • csapatjátékosság, agilitás és rugalmasság
  • önállóság és elkötelezettség

Amit kínálunk / Offer

  • modern iroda a XI. kerületben, home office lehetőséggel
  • kellemes munkakörnyezet
  • hosszútávú karrier és szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos, nagy volumenű projektek
  • jól összeszokott, dinamikus csapat

Kapcsolattartó / Information

Nagy Renáta - renata.nagy@randstad.hu