marketing asszisztens - részmunkaidő (heti 20 óra) | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Marketing / PR
job type
permanent
reference number
30654 / 32246
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk design megoldásokkal foglalkozó KKV szereplő. Fiatalos és barátságos csapatukba keresünk egy MARKETING ASSZISZTENS kollégát RÉSZMUNKAIDŐBE (heti 20 óra) rugalmas munkavégzéssel. Te vagy az ideális jelölt, amennyiben kreativitás jellemez, szeretsz fogalmazni és szívesen vennéd ha szavaiddal hozzá tudnál járulni a vállalat eredményeinek kihangsúlyozásához a nagyvilág számára. Egy napod sem lesz ugyanolyan, változatos projektekkel és feladatokkal lesz lehetőséged foglalkozni.

  • tartalomgyártás a social media felületekre (Linkedin, Facebook, weboldal)
  • angolról érkező marketing anyagok fordítása, implementálása a magyar piaci sajátosságokra
  • szakmai megjelenések koordinálása
  • cikkek írása a vállalati eredményeket illetően
  • interjúk készítése és felhasználása a cikkekhez, fotódokumentációk készítése
  • értékesítés támogatás pl. prezentáció készítés, marketing anyagok révén
  • rendezvényszervezési feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

  • min. középfokú végzettség
  • kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás (írásban,szóban)
  • min. 1-2 év marketing területen szerzett szakmai tapasztalat
  • kiváló fogalmazási és íráskészség
  • dinamikus, energikus személyiség
  • kreatív személyiség

Amit kínálunk / Offer

  • rugalmas munkavégzésre való lehetőség, ugyanakkor 1-1 irodai nap alkalmával mindenképpen számítunk a megjelenésedre
  • nagyon szép irodai környezet
  • jól megközelíthető észak-pesti lokáció
  • csapatépítések, összetartó vállalati kultúra

Kapcsolattartó / Information

katalin.bali@randstad.hu