vevői minőségbiztosítási mérnök | sopronkövesd

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
sopronkövesd, győr-moson-sopron
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
28645 / 29749
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk a vállalatcsoport legnagyobb európai, biztonsági öveket gyártó részlege, amely a legjelentősebb autógyárak partnereként kulcsfontosságú szerepet tölt be az autóiparban.

Filozófiájuk: Életeket mentünk és ezért dolgozunk nap mint nap.

Dinamikus haladásunk és folyamatos technológiai fejlődésünk biztosítása céljából az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Feladatok részletesen:

  • A vevőszolgálaton keresztül vagy a közvetlenül érkező megrendelői észrevételek/reklamációk kezelése, nyilvántartása / dokumentálása, továbbítása a megfelelő szakterületre, ill. megoldásában való közreműködés
  • A megrendelők felé továbbított megoldási javaslatokban foglaltak a szakterülete(ek) részéről történő bevezetésének/betartásának stb. nyomon követése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a cég vevőszolgálataival
  • Dokumentációk / statisztikák / kimutatások, naprakész vezetése
  • Közreműködés a vevői és tanúsító auditokban
  • Auditok eredményei alapján új intézkedések kezdeményezése/kiadása
  • A problémamegoldó 8D csapat koordinálása

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 év releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Feladatorientált személyiség

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Auditori ismeretek és tapasztalat
  • VDA 6.1, IATF 16949 szabványok ismerete

Amit kínálunk / Offer

Amit Partnerünk kínál:

  • Piacképes tapasztalatnak megfelelő jövedelem
  • Egyéb kiegészítő juttatások
  • 13. havi juttatás
  • Lojalitási bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Ideiglenes szállás lehetőség
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet

Az új kolléga egy gyakorlatias mérnök csapatba kerül, ahol lehetősége lesz szakmai tudását tovább fejleszteni, beleláthat egy autóipari cég folyamataiba.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva tudja elküldeni. További információk az alábbi elérhetőségen:

Zengő Dóra dora.zengo@randstad.hu