tréner - gyártástechnológia | zalaegerszeg

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
zalaegerszeg, zala
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
28896 / 30048
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk a piac egyik legnagyobb, teljes körű szolgáltatást nyújtó vállalata a védelmi szektorban, mely magában foglalja a kerekes és lánctalpas logisztikai, taktikai katonai járművek gyártását és fejlesztését. Székhelyük Düsseldorfban van. A vállalat vezető európai védelmi technológiai rendszerek beszállítója és a katonaság megbízható partnere. Zalaegerszegen építik fel új és modern gyáregységüket, mely egyedülláló lesz, AI technológiai alapokra helyezve a hangsúlyt, emellett a katonáság eszközeinek modernizálására fókuszálnak majd.

Cégcsoportjuk fejlesztette ki az új generációs LYNX típusú harcjárművet.

Légy részese az innovációnak!

  • Gyártás és karbantartásal kapcsolatos műszaki képzések önálló előkészítése és megszervezése és gyakorlása nemzetközi környezetben
  • Műszaki adatok keresése (PLM és/vagy SAP rendszerben)
  • Oktatási anyagok kezelése, összeállítása és továbbítása
  • Szabályzatoknak való megfelelés vizsgálata
  • Tanfolyam résztvevőinek és előadóinak támogatása, beleértve az utazásszervezést is
  • Képzéseken közreműködő személyzet utasítása (pl. tolmács)
  • Saját szaktudás bővítése a gyártástechnológiákkal kapcsolatosan (pl. hegesztés, ragasztás, összeszerelés stb.)
  • Belföldi és külföldi üzleti utazások

Elvárások / Requirements

  • Szakképesítési vagy felsőfokú végzettség üzleti adminisztráció, közgazdaságtan, műszaki vagy hasonló területen
  • Első releváns szakmai tapasztalat
  • Gyártástechnológiákkal kapcsolatos tapasztalatok (pl. hegesztés, ragasztás, festés vagy összeszerelés) elengedhetetlen
  • Kiváló műszaki ismeretek
  • Tapasztalat PDM és/vagy ERP (SAP) rendszerekkel és MS-Office magabiztos kezelése
  • Hadiipari vagy katonai ismeretek/tapasztalatok előnynek számítanak
  • Szervezési és koordinációs készségek
  • Kiváló angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Nemzetközi utazásokra való hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Kapcsolattartó / Information

Klaudia Ruzsinszky dr.

Réka Tóth