termelésvezető | debrecen

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
debrecen, hajdú-bihar
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
30421 / 31918
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Dohányiparban tevékenykedő multinacionális partnercégünk számára vezetői szerepkörben keresünk munkatársat.

  • Tervek készítése és azok megvalósulásának követése
  • A termékminőség szavatolása, a selejtek és reklamációk számának csökkentése érdekében folyamatos önellenőrzés
  • Munkatársak fejlesztése, képzése és javaslattétel bérfejlesztésre
  • Elvárt mutatószámok teljesítése
  • Vezetőknek átadott feladatok megvalósításának biztosítása
  • EHS folyamatos fejlesztésének biztosítása, az óvintézkedésekhez a szükséges erőforrások biztosítása
  • A vállalat projektjeiben projekt szponzor és projekt menedzser funkciók ellátása, ötletek generálása (Lean), újító szemlélet kiépítése
  • Munkahelyek ergonómiai kialakítása és üzem egészségügyi, környezetvédelmi elvárások teljesítése
  • Termelés folyamatainak irányítása

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Angol aktív tárgyalóképes nyelvtudás
  • 5 éves szakmai és vezetői gyakorlat
  • Gyártásban, termelésben szerzett gyakorlat
  • Fejlődőképesség, Problémamegoldó személyiség
  • Élelmiszeripari, feldolgozóipari, élelmiszer feldolgozó ipari tapasztalat előnyt jelenthet
  • Kreatív, motivált személyiség

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes bérezés
  • Bónusz lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Felelősségteljes vezetői pozíció
  • Céges gépjármű maán használatra is
  • Túlórákban nem bővelkedő munkaidő
  • Multikulti munkakörnyezet
  • Teljes gyártás és a hozzá kapcsolódó területek széleskörű ismerete
  • Kreatív és változatos projekt jellegű feladatok

Kapcsolattartó / Information

Huszárszki Dorina

dorina.huszarszki@randstad.hu