ruhatervező, modellező | ruha osztály | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
28875 / 30003
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Jelentkezz Magyarország egyik innovatív és piacvezető baba-áruházláncához egy innovatív és összetartó csapatba RUHATERVEZŐ ÉS MODELLEZŐ pozícióba.

saját márkás termékek tervezése, modellezése (csecsemő-, gyermekruházat és kismamaruházat)
szabásminta- és szériakészítés, mintavarrás kiadása
alapanyagok és kellékek megrendelése
a gyártási folyamatok koordinálása, kapcsolattartás a gyártóval és a varrodával
árkalkulációk készítése
anyagszámlák ellenőrzése, továbbszámlázása, összevezetése
saját márkás árukínálathoz kapcsolódó megrendelések folyamatos leadása, valamint a beszerzési menedzserekkel együttműködve a megrendelések intézése, problémák elrendezése
a kereskedelmi és marketing osztály működéséhez szükséges adminisztrációs feladatok ellátása
a marketing anyagok elkészítésében való részvétel, fotózáshoz szükséges mintadarabok biztosítása, fotózáson való közreműködés
konkurencia kínálatának figyelése
aktuális trendek követése
termékfejlesztés (új modellek, technológiai újítások használata, divat irányzatok követése)
meglévő partnerek adatainak folyamatos karbantartása, frissítése
partnerekkel való kapcsolattartás
címkék karbantartása
kapcsolattartás a társosztályokkal
Morgan cad szériázó program elsajátítása, a rendszer ismerete és használata

Elvárások / Requirements

felsőfokú végzettség
digitális szerkesztő-modellező ismeretek (baba, gyermek, női-kismama)
kereskedelmi tapasztalat
kiváló kommunikációs képesség
kreativitás
önálló munkavégzés
precíz, alapos munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok

stabil, megbízható, korrekt vállalati háttér
motiváló munkakörnyezet
támogató, barátságos légkör

Kapcsolattartó / Information

Noémi Barta

noemi.barta@randstad.hu