project manager | túrkeve

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
túrkeve, jász-nagykun-szolnok
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
29119 / 30313
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnercégünk a világ egyik legnagyobb autóipari és szállítóipari alkatrészgyártója. Magyarországon 11 éve működő vállalkozásnak mára már hét telephelye van.

Üzleti portfóliója a termékek széles körét öleli fel: vezetőfülkék, lökhárítóborítások, visszapillantó tükrök, világító rendszerek, megmunkált és zsugorított fém alkatrészeket, vágószerszámokat, fém bevonatokat és fröccsöntő szerszámokat is gyárt, valamint teljes körű informatikai szolgáltatásokat (IT) és tervező mérnöki szolgáltatásokat is nyújt különféle ipari szegmensek részére.

A project manager fő feladata, hogy növelje az ügyfél elégedettséget és összefogja a különböző feladatokat és projekteket a minőség megtartása mellett.

Fő feladatai:

  • A projekt átadásának az időben történő biztosítása az üzemben
  • Költség összehasonlítás előkészítése a menedzsment jóváhagyásához
  • Kezdeti megvalósíthatósági tanulmány és dokumentumok elkészítése.
  • Ügyfélpanasz nullára redukálása
  • A projekt költségkövetésének elkészítése
  • ECN management - mérnöki változások nyomon követése, végrehajtása
  • A munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások betartása
  • A vállalati irányelvek és belső szabályok betartása
  • Felelős az ajánlatkészítésért
  • Felelős a vásárlói igények időben történő betartásáért (minőség és anyag) és ellenintézkedések benyújtásáért az ügyfélnek
  • Felelős a szerződés felülvizsgálatáért
  • Felelős a fejlesztési és gyártási csapat inputjainak biztosításáért a vevői követelmények alapján
  • Felelős az ügyfelek elégedettségéért

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt:

  • rendelkezik egyetemi/főiskolai diplomával
  • jártas a műanyagtechnológiában, fröccsöntésben vagy szerszámkészítésben
  • magabiztosan beszél angolul
  • rendelkezik felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (Excel kiemelten fontos)
  • képes az önálló munkavégzésre
  • kiválóan koordinálja csapatot és a projekteket

Amit kínálunk / Offer

  • cafeteria
  • év végi prémium
  • bejárási támogatás

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Csigó-Tolnai Eszter- eszter.csigo-tolnai@randstad.hu"