plc programozó | budaörs

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budaörs, pest
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
27514 / 28386
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ipari lézerforrásokra épülő komplett berendezéseket gyártó és egyedi célgépek tervezésével, építésével és telepítésével foglalkozó, innovatív magyar tulajdonú partnerünkhöz PLC programozó kollégákat keresünk kapacitásbővülés miatt hosszútávra.

A leendő munkavállalókra a következő feladatok várnak:

  • PLC vezérlésű egyedi célgépek elektromos tervezése, teljes körű programozása.

Elvárások / Requirements

Kérjük, olvassa el az elvárásokat jelentkezés előtt, ezekből a követelményekből nem tudunk engedni:

  • középfokú végzettség (szakirányú PLC programozó szakképesítés előny),
  • min. 1 éves PLC programozásban szerzett szakmai tapasztalat,
  • angol nyelv kommunikációképes ismerete,
  • rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt,
  • szakmai elhivatottság,
  • önálló munkavégzés,
  • Magyarországon belüli kiküldetések vállalása.

Előny:

  • Siemens, Allan Bradley és Beckhoff PLC-k ismerete,
  • célgépek programozásában szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk / Offer

PLC programozó kollégákat keresünk budaörsi Partnerünk saját állományába azonnali kezdéssel!

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • változatos feladatok,
  • önállóságot és kreatív környezet,
  • folyamatos szakmai fejlődés (az ipari automatizálásban használt új technológiák és megoldások bevezetését és kipróbálását a gyakorlatban),
  • sikerorientált csapat, barátságos és segítőkész kollégákkal,
  • pozitív munkakörnyezetet, modern munkaeszközökkel,
  • hosszú távú perspektíva egy rohamosan fejlődő, versenyképes vállalatnál.

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezni lehet:

  • a "Jelentkezem" gombra kattintva
  • a +36305391357 telefonszámon
  • önéletrajz csatolásával a viktoria.egri@randstad.hu e-mail címen