műszakvezető | újhartyán

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
újhartyán, pest
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
29172 / 30382
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Autóipari területen tevékenykedő, műanyag megmunkálásban piacvezető partnerünk Újhartyáni telephelyére keresünk műszakvezető pozícióba kollégát.

Az Ön feladatai:

A termelés biztosítása időben, a megfelelő minőségben.
A munkafolyamatok szervezése, ellenőrzáse és optimalizálása.
Felelős a részletes személyi tervezésért és a munkaerő optimális beosztásáért, a műszakbeosztásokért.
Felelős a vonatkozó minőségirányítási és termelési dokumentumok szerinti minőségi követelmények betartásáért.

Elvárások / Requirements

Min. középfokú (műszaki) végzettség.
Csapatok vezetésében szerzett több éves tapasztalat.
Autóipari gyártási tapasztalat.
Legalább középfokú idegen nyelv (angol, német) ismeret.

Amit kínálunk / Offer

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltette a lehetőség az érdeklődését, keressen a piroska.deri@randstad.hu-n.