minőségügyi mérnök | göd

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
göd, pest
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
26317 / 26857
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Az elektromos autók részére akkumulátorok gyártásával foglalkozó piacvezető partnerünk részére keresünk Minőségügyi mérnök kollégát Gödre.

Pályakezdő jelentkezését is várom.

 Az IATF 16949 és a SAMSUNG SDI szabványok szerinti minőségirányítási rendszer fenntartása és javítása

A változások rendszerszinten történő kezelése

Hibaelemzés és problémamegoldás a korrekciós és megelőző intézkedések végrehajtása során

Minőségi támogatást nyújtása a gyártási folyamatokhoz illetve a különféle projektekhez

Elvárások / Requirements

MSc / BSc mérnöki diploma vagy középfokú végzettség hasonló területen szerzett tapasztalattal

ISO 9001 szabvány ismerete

Különféle minőségi módszerek ismerete

Jó kommunikációs és szervezési készség, határozott és rugalmas személyiség

Az angol nyelv minimum középfokú szintű ismerete

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

Belső auditori tapasztalat

Legalább 3 éves releváns szakmai autóipari tapasztalat, illetve termelőüzemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes jövedelem

Béren kívüli juttatás és egyéb bónuszok

Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér

Modern munkakörnyezet

Bejárás támogatása / ingyenes vállalati járatok

Kapcsolattartó / Information

klaudia.ruzsinszky@randstad.hu