minőségbiztosítási vevői kapcsolattartó | veszprém

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
veszprém
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
27335 / 28125
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk világszerte ismert autóipari beszállítóként a legnagyobb autógyárak kiemelkedő partnere. A cégcsoport közel százezer munkatársa azért dolgozik nap mint nap, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegye. Veszprémi gyárukban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére, valamint gyártására specializálódtak.

Részükre keresünk minőségügyi területre Vevői kapcsolattartó mérnöki pozícióba kollégákat!

6 főt!

  • Vevői kapcsolattartás (reklamációk kezelése, bemintázás, változások kommunikációja)
  • Problémák helyszíni feltárása, elemzése és valós körülmények közötti megoldása (termelési területen)
  • Selejtcsökkentési folyamatok fejlesztése
  • Control Plan, projekt specifikus dokumentumok naprakészen tartása
  • Vevői és belső auditok koordinálása
  • Minőségügyi rendszer kezelése, fejlesztése
  • Rezidens mérnökökkel és társterületekkel való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség, preferáltan gépészmérnök, minőségbiztosítási mérnök, vagy műszaki menedzser szakon
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • PDCA, FMEA és 8D módszerek ismerete, ezek gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Dinamikus, lendületes személyiség
  • Analitikus gondolkodásmód

ELŐNY:

  • Német nyelv ismerete
  • SAP ismeret

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag (étkezés támogatás, sport- és iskolakezdési támogatás)
  • 13. havi fizetés
  • Utazási támogatás
  • Hatékony tréningek, képzések biztosítása

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Imre Tamás, tamas.imre@randstad.hu