kereskedelmi asszisztens (román nyelvtudással) | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
30841 / 32507
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Globális gumiabroncs-gyártás területén működő partnerünk keres új munkatársat kereskedelmi asszisztens pozícióba. Amennyiben folyékonyan beszélsz román-, illetve angol nyelven és komplex feladatkörre vágysz, akkor Téged várnak!

  • Rendelések felvétele, beszállítói és szállítmányozási feladatok kontrollálása, nyomonkövetése
  • Készletellenőrzés
  • Értékesítő kollégák munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Számlázás

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk
  • Tárgyalóképes román- és angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft Office magabiztos ismerete
  • Nagyfokú önállóság, kiváló szervező- és kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások és éves bónusz
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Komplex feladatkör
  • Izgalmas csapatépítő programok
  • Alacsony fluktuáció, stabil környezet
  • Gyorsan növekvő iparág

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdkelődésed, kattints a Jelentkezem gombra.

Ha bármilyen kérdésed merülne fel, keress minket bátran az alábbi e-mail címek egyikén:

  • Maruzs Nikolett -
  • Almássy Dominika -