kémiai labortechnikus | tatabánya

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
tatabánya, komárom-esztergom
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
27626 / 28529
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk az egyik legrégebbi és legnagyobb autóipari beszállító vállalatának számít, elektromos autók akkumulátoraihoz szükséges rézfólia gyártással foglalkoznak.

A kémiai laborban lévő folyamatok, analízisek kivitelezésével, eredmények kiértékelésével foglalkozó csapatba keresünk KÉMIAI LABORTECHNIKUS munkatársakat.

A csapat új tagjaként az alábbi feladatok várnak:

  • kémiai analízisek elvégzése (elektrolit és additívek, réztisztaság analízis, stb.),
  • eredmények összegyűjtése és megosztása,
  • Hull Cell teszt (Termelési állapot optimalizálás),
  • újfejlesztésű anyagok tesztelése és analízise,
  • analitikai berendezések kalibrációja,
  • kiegészítő anyagok és kísérleti berendezések kezelése.

Elvárások / Requirements

Az állás betöltéséhez az alábbi elvárásoknak kell megfelelni:

  • vegyésztechnikusi végzettség,
  • és/vagy releváns szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk / Offer

Partnerünk saját állományába keresünk munkatársakat KÉMIAI LABORTECHNIKUS pozícióba.

Munkavégzés helye: Környe, Ipari Park

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • SZÉP kártya juttatás,
  • étkezési hozzájárulás,
  • munkába járási támogatás,
  • fejlődési lehetőség,
  • szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő cégnél.

Kapcsolattartó / Information

Bővebb tájékoztatásért forduljon bizalommal tanácsadónkhoz:

Petruch Fanni

+36 30 981 0013

fanni.petruch@randstad.hu