karbantartó gépészmérnök / mechanical engineer | nyergesújfalu

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
nyergesújfalu, komárom-esztergom
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
28470 / 29535
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Zöldmezős, folyamatosan fejlődő partnerünk részére keresünk Karbantartó gépészmérnök kollégát, aki felelős lesz a gyár mechanikus rendszereiért, eszközeiért és gépeiért.

A vállalatot 1926-ban alapították Japánban, Magyarországon 2018-ban kezdték meg tevékenységüket, világszerte pedig már 26 országban vannak jelen.

Profiljuk az elektromos autókban és elektronikai eszközökben használatos BSF (Battery Separator Film) gyártása, melyet akkumulátorokban használnak fel, biztonsági funkciókat is ellátva.

  • Mechanikus rendszerek ütemezett karbantartása és megelőző javítások elvégzése
  • A berendezések és gépek alkatrész készleteinek-tervezése
  • A készlet mennyiségének és élettartamának becslése
  • Potenciális problémák ellenőrzése és értékelése
  • Javaslattétel a mechanikus rendszerek módosítására vagy frissítésére a termelékenység és a funkcionalitás növelése érdekében
  • Folyamatos fejlesztések tervezése és irányítása
  • Dokumentációk és tervek készítése
  • Technikusok szakmai koordinációja
  • Kiszervezett karbantartás koordinálása

Elvárások / Requirements

  • Gépész-, mechatronikai vagy karbantartási mérnök végzettség (BSc vagy MSc)
  • Minimum 3 év tapasztalat
  • Autodesk CAD / CAM
  • MS Office programok ismerete
  • Orientáció a karbantartási feladatokhoz
  • Jó kommunikációs készség
  • Középszintű angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen)

Amit kínálunk / Offer

  • Multikulturális, támogató közeg
  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás

Kapcsolattartó / Information

Munkavégzés helye: Nyergesújfalu

Orbán Gréta, greta.orban@randstad.hu