karbantartási vezető | tiszaújváros

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
27124 / 27933
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk a világ egyik legnagyobb gyártója a biaxiálisan orientált, azaz a kétirányban nyújtott (BOPP) öntött polipropilén (CPP) és a biológiailag lebontható fóliáknak (BoPLA). A gyártott fóliatípusokat élelmiszercsomagolásra, cimkefóliaként, ragasztószalagként és egyéb csomagolási anyagként is értékesítik. Ezeket a fóliákat a cég 11 gyáregységében, 6 kontinensen gyártja: Dubai, Oman, Egyiptom, Olaszország, Magyarország (Tiszaújváros), Ausztrália, USA, Kanada, Spanyolország, Kolumbia és Mexikó.

Feladatok:

  • a mechanikai és az elektronikai részleg irányítása
  • termelő bererendezések karbantartási tervének elkészítése, végrehajtása
  • termelő berendezések tervszerinti karbantartásának előkészítése, tervszerinti végrehajtása
  • az épületgépészeti berendezések, a technológiához kapcsolódó rendszerek, kiegészítő berendezések előírás szerinti működésének és üzemkészségének biztosítása,
  • karbantartási feladatok operatív irányítása
  • a tervszerinti és a váratlan meghibásodást elhárító karbantartási munkák szakmai irányítása
  • az üzemeltetési, karbantartási, gépészeti tevékenység során a munka, - tűz, - és környezetvédelmi szabályok betartása, betartatása

Elvárások / Requirements

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök/ gépészmérnök)
  • Minimum 5 év karbantartás-vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (legalább középszintű)
  • MS Office alkalmazások magabiztos
  • Ipari technológiában szerzett legalább 3-5 éves gyakorlat

Előnyt jelent:

  • műanyagipari területen szerzett karbantartási tapasztalat
  • PLC-k, Hajtásszabályzók, Automatizálási rendszerek ismerete
  • villamos/vagy műszerész területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • középszintű német nyelvtudás

Elvárt egyéb kompetenciák:

  • kiváló problémamegoldó képesség
  • csapatmunkában való hatékony részvétel
  • B. kategóriás jogosítvány
  • Tiszaújváros, illetve vonzáskörzetében lévő lakóhely

Munkaidő: teljes munkaidő, heti 40 óra

Munkavégzés helye: TVK- Ipartelep

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes fizetés, szakmai és irányítói /vezetői tapasztalattól függően
  • cafeteria
  • prémium
  • 13. havi fizetés
  • élet, -és balesetbiztosítás
  • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
  • hosszútávú álláslehetőség

Kapcsolattartó / Information

beata.partai@randstad.hu