karbantartási vezető | szolnok

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
szolnok, jász-nagykun-szolnok
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
30865 / 32500
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szolnoki székhelyű, színezékek gyártásában nagy tapasztalattal rendelkező nemzetközi partnerünk számára keresünk Karbantartási vezető kollégát.

Megbízónk a világ nyolc országában, köztük Magyarországon is sikerrel értékesíti a műanyagipar számára kifejlesztett pigment készítményeit

  • Gyártáshoz kapcsolódó karbantartási feladatok
  • Éves beruházási és költségvetési terv elkészítése
  • Karbantartó részleg irányítása, munka megszervezése
  • Kapcsolattartás a külső beszállítókkal, kivitelezőkkel
  • Karbantartáshoz köthető beszerzések koordinálása, készletszintek ellenőrzése
  • Épületkarbantartási projektek koordinálása
  • Felújítások, fejlesztések, beruházások lebonyolítása

Elvárások / Requirements

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (karbantartó mérnök/gépészmérnök)
  • Beruházásban, karbantartásban és fejlesztésben szerzett releváns tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • AUTOCAD szoftver ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Problémamegoldó, gyakorlatias szemlélet

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Biztos nagyvállalati háttér
  • Emberközpontú, támogató vezetés

Kapcsolattartó / Information

Királyné Babcsán Nikolett

nikolett.kiralyne-babcsan@randstad.hu