karbantartási koordinátor | nagyigmánd

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
nagyigmánd, komárom-esztergom
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
27933 / 28896
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk műanyagipari csomagolóanyagok, elsősorban élelmiszeripari, háztartási és higiéniai termékek csomagolóanyagának gyártásával foglalkozik.

A csapat új tagjaként az alábbi feladatok várnak Rád:

  • részvétel napi Workcell megbeszéléseken,
  • karbantartó kollégák szakmai támogatása, felügyelete és fejlesztése,
  • Workcellen belüli PM és CM aktivitások minőségének folyamatos felügyelete, fejlesztése,
  • Workcellen belüli tartalék alkatrész készlet kezelése,
  • aktív kapcsolattartás bel- és külföldi szerviz partnerekkel (alkatrész beszerzési, karbantartási és hibaelhárítási ügyekben),
  • nem tervezett leállásidők csökkentése, gyökérokkutatás, fejlesztésben való részvétel,
  • automatizációs és egyéb fejlesztési projektekben való aktív részvétel .

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbi kritériumokkal:

  • felsőfokú műszaki végzettség (erős tapasztalat esetén el tudunk tekinteni tőle),
  • minimum 2-3 év hasonló karbantartási munkakörben eltöltött tapasztalat,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Microsoft szoftver ismeretek,
  • önálló probléma megoldó képesség,
  • rugalmasság, jó stressztűrő képesség,
  • jó kommunikációs képesség,
  • csapatmunkában való részvétel.

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete,
  • új projekt bevezetési tapasztalat,
  • fröccsöntési ismeretek,
  • automatizálási ismeretek.

Amit kínálunk / Offer

Csapatuk bővülése miatt műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó Partnerünk saját állományába keresünk KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR munkatársat azonnali kezdéssel

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • támogató csapat,
  • szakmailag képzett kollégák,
  • hosszútávú, biztos álláslehetőség,
  • nemzetközi háttér.

Kapcsolattartó / Information

Kérdés esetén fordulj bizalommal Tanácsadónkhoz:

Petruch Fanni

fanni.petruch@randstad.hu

+36 30 981 0013