gyártástámogató specialista | debrecen

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
debrecen, hajdú-bihar
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
29222 / 30451
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Nemzetközi hátterű, fiatalos cég kultúrával és modern munkakörnyezettel rendelkező, ipari címkék nyomtatásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk elsősorban műszaki beállítottságú és némi grafikai érzékkel rendelkező Gyártástámogató specialistát.

Ebben a pozícióban teljes körű rálátásod lesz a cég valamennyi folyamatára, a munkád során együtt fogsz működeni a vállalat részlegeivel és aktívan használhatod az angol nyelvtudásod a külföldi partnerekkel való kapcsolattartás során.

Partnerünk hosszú távú biztos szakmai karriert, professzionális munkakörnyezetet, és fiatalos, családias hangulatú cég kultúrát kínál.

  • Terméktervek, gyártási tervek előállítása, gyártási eszközök megtervezése (ipari címkék, tömítőanyagok, fóliák, kisebb beépülő alkatrészek
  • Termékek gyártásra való előkészítése vektorgrafikus szoftver segítségével
  • Beérkezett rajzok és specifikációk feldolgozása, ebből terméktervek készítése vevői igények és meghatározott paraméterek alapján
  • Vevői kapcsolattartás
  • Jóváhagyott tervek alapján a termék gyártásához szükséges eszközök (szitafilm, klisé, kivágó szerszám stb.) megtervezése, gyártásba adása, gyártási instrukciók összeállítása
  • Számítógépes szerkesztési munka, adatok feldolgozása, illetve adminisztráció
  • A termék gyártási folyamatának átgondolt előkészítése, kivitelezése és közvetítése a gyártás felé
  • Folyamatos kapcsolattartás a társrészlegekkel, illetve a termeléssel.

Elvárások / Requirements

  • Vektorgrafikus tervezőszoftver ismerete (pl. Adobe Illustrator, CorelDraw, AutoCAD)
  • Hasonló munkakörben, nyomdában szerzett tapasztalat előnyt jelent (a cég foglalkozik hagyományos, illetve digitális technológiákkal egyaránt, pl. szitanyomás,flexo nyomtatás, digitális nyomdagépek, lézervágó, maró berendezések, síkstancolás)
  • Pontosság, precizitás - kreatív grafikai tervezés nem része a munkának
  • Technikai szemléletmód, analitikus hozzáállás, műszaki beállítottság előnyt jelent
  • Felelősségteljes hozzáállás, igényes munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

  • Fejlődési lehetőség, technikai ismeretek folyamatos bővítésére
  • Változatos feladatok, új kihívások
  • Széleskörű támogatási csomag (Szemüveg- , iskolakezdési-, gyermek születési-, új házasoknak támogatás)
  • Teljesítmény bónusz
  • Vállalati biztosítás már az első munkanaptól kezdve(balesetbiztosítás, egészségbiztosítás, kockázati életbiztosítás)
  • Bejárási támogatás (bérlet / üzemanyag)
  • Ingyenes kávéfogyasztás
  • Heti gyümölcsnapok
  • Általános orvosi vizsgálatok
  • Céges rendezvények
  • Megbecsülés és biztonság
  • Hűségbónusz
  • Változatos gyártási technológiák megismerése: a hagyományos nyomdagépektől egészen a legmodernebb digitális nyomtató és vágógépekig.
  • Jól felszerelt, új, modern munkakörnyezet.
  • Fiatalos csapat

Kapcsolattartó / Information

Ligeti Ádám

adam.ligeti@randstad.hu