gépkezelő / targoncavezető | tiszaújváros

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
30182 / 31630
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Tiszaújvárosi partnerünk részére keresünk gépkezelő/targoncavezető kollégákat, akár azonnali kezdéssel egy műszakban!

    Feladatok:

    • A Labor Save zsákbontó berendezés előírás szerinti üzemeltetése
    • A vevőktől visszaszállított használt csomagolóanyagok kiválogatása
    • Raklapos vagy konténeres anyagok/alapanyagok és segédanyagok/ érkezéséhez, fogadásához kapcsolódó anyagmozgatási feladatok ellátása
    • A rábízott targonca állagmegóvása, tisztántartása
    • FASI-TECH rendszer és csomagolási utasítás ismerete és alkalmazása (56-os pozíció), raklapok beillesztése a rendszerbe

Elvárások / Requirements

  Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Érvényes vezetőüléses targoncavezetői engedély (3324)
  • Targoncavezetői tapasztalat

Előny:

  • Felhasználói szintű számítógépkezelői ismeret

Amit kínálunk / Offer

Juttatások:

  • 1 műszak (7:30-16:00)
  • 13. havi fizetés
  • éves prémium
  • élet, - és balesetbiztosítás
  • bejárási támogatás
  • folyamatos szakmai fejlődési, továbbképzési lehetőség
  • hosszú távú álláslehetőség stabil, nemzetközi munkakörnyezetben.

Kapcsolattartó / Information

csongor.banszki@randstad.hu

Bánszki Csongor