gépésztechnikus | tatabánya

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
tatabánya, komárom-esztergom
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
27793 / 28717
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Az elektromos autók akkumulátoraihoz szükséges rézfólia gyártással foglalkozó Partnerünk saját állományába keresünk GÉPÉSZTECHNIKUS munkatársakat.

Munkavégzés helye: Tatabányai Ipari Park

Az alábbi feladatok várnak Rád (gépészeti oldalról):

  • termelési területen lévő gépek hibakeresése, javítása és megelőző karbantartása,
  • időszakos karbantartások elvégzése,
  • gépek élettartamnövelő és fejlesztési projekjeinek támogatása.

Elvárások / Requirements

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbi feltételekkel:

  • szakirányú, középfokú végzettség,
  • gépkarbantartásban szerzett tapasztalat,
  • 12 órás, folyamatos munkarend vállalása.

Előny:

  • darukezelő jogosítvány.

Amit kínálunk / Offer

Partnerünk folyamatosan bővülő csapatába keresünk GÉPÉSZTECHNIKUS munkatársakat!

Amiért érdemes jelentkezni:

  • egyből saját állományban kezdhetsz,
  • egy dinamikusan fejlődő cég tagja lehetsz,
  • a versenyképes alapbér és műszakpótlékok mellet étkezési hozzájárulás, SZÉP kártya juttatás, bejárás támogatás is jár.

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni Tanácsadó kollégánknál lehet:

Petruch Fanni

Telefonszám: +36 30 981 0013

E-mail cím: fanni.petruch@randstad.hu