gépészmérnök - karbantartási feladatokkal | gyöngyöshalász

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
gyöngyöshalász, heves
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
27979 / 28943
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Heves megyei partnerünk, egy nemzetközi autóipari gyártócég magyar leányvállalata, számára keresünk senior gépészmérnök kollégát. A cég a legmodernebb technológiával és felszerelésekkel rendelkezik, egy nemrégiben megvalósult zöldmezős beruházásként jött létre.

Az új gépészmérnök kolléga fő fókuszában a gyártás optimalizálása lesz, amit főképp karbantartási tevékenységekkel fog támogatni. A karbantartási folyamatok ennél a vállalatnál szorosabban kapcsolódnak a termeléshez, mint más cégeknél, ezért ez egy kicsit kettős pozíció.

Feladatok és felelősségi körök részletesen:

  • Feltárja és kezdeményez akciókat a karbantartási költségek csökkentéséért és a teljes eszközhatékonyság fejlesztéséért (rendelkezésre állás)
  • Felelős a megbízhatóság javításáért és biztosítja a berendezések tartósságát a meghatározott karbantartási stratégiát követve (optimális költségek mellett)
  • Akció terveket indít a teljesítményre vonatkozó rendszeres jelentések alapján és a nem kívánt tendenciákkal szembeni intézkedésekről.
  • Meghatároz további pontokat a termékkövetelmények konvertálásához az MTP gép technikai paramétereiben, együttműködik a termelés folyamattechnikusával.
  • Feltár akciókat a gépek megbízhatóságának javításáért és technikai támogatás nyújtásáért a következő területeken:
  • Heti és havi elemzések
  • Hibaelhárítás és karbantartás
  • Megbízhatóság és tartósság
  • A tartalék alkatrész igények meghatározása
  • A tartalék alkatrész felhasználás elemzése és csökkentése
  • Felelős a gépkezelő és karbantartó munkatársak képzéséért a műszaki eligazodással és módszerekkel kapcsolatban (folyamatos képzés)
  • Felelős a karbantartási munkák tervezéséért és előkészítéséért, beleértve a szükséges alkatrészeket illetve az emberi erőforrást is.
  • Felelős a karbantartó munkatársak képzéséért és ismereteik és kompetenciáik fejlesztéséért.
  • Az érvényesített pótalkatrész-listák ellenőrzése és előkészítése
  • Előkészíteni a megbízhatósági jelentéseket
  • elkészíteni a specifikációkat, terveket, rajzokat és anyaglistákat.
  • Képviseli a karbantartási részleget a berendezések telepítésének fázisaiban

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • gépészmérnöki diplomával
  • legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • magabiztos angol nyelvtudással
  • nyitott és fejlődésre vágyó személyiséggel
  • jó kommunikációs és szervezési készségekkel

Előnyt jelent:

  • műanyagipari, gumiipari, vegyipari tudás vagy tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Amit a partnerünk kínál:

  • versenyképes alapfizetés és juttatási csomag
  • relokációs csomag és/vagy bejárási támogatás
  • modern környezet
  • nemzetközi csapat
  • előrelépési lehetőség
  • kihívásokkal teli, izgalmas munkakör.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, úgy pályázatát a "jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ: Imre Tamás - tamas.imre@randstad.hu