erp koordinátor | szombathely

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
szombathely, vas
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
28509 / 29578
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk globálisan tevékenykedő autóipari és ipari beszállító. Több mint 70 éve úttörő kutatásokat és fejlesztéseket végez a mozgás és a mobilitás területén. Innovatív technológiáival, termékeivel és szolgáltatásaival mindig megfelelő partner, ha elektromos mobilitásról, Ipar 4.0-ról, digitalizálásról, megújuló energiákról van szó. Termékportfóliójának részét képezik a motorokba, sebességváltókba és járművekbe gyártott precíziós komponensek és rendszerek.

Csapatukba keresünk jelenleg egy pro-aktív, önálló kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Vállalatirányítási rendszer koordinátor

Feladatok részletesen:

  • Anyag mesteradatok karbantartása (SAP MM)
  • Anyag klasszifikációk meghatározása
  • Adatminőségi mutatók vezetése, szükség esetén intézkedések meghatározása
  • Képzésekhez szükséges oktatási anyagok előállítása és kezelése
  • Anyagtörzs változtatások koordinálására kapcsolattartás a Corporate Data Management szervezettel
  • Képzéshez szükséges oktatási anyagok előállítása és kezelés
  • Továbbképzések tartása munkavállalók részére
  • Gondoskodik a folyamat mérőszámainak figyeléséről
  • Szükség esetén intézkedések meghatározása és végrehajtása

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie:

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 1-3 év munka tapasztalat SAP MM modul-ban (Material master, Material classification, MRP)
  • Magabiztos angol VAGY német nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos számítógép kezelői ismeretek (Microsoft Office)

Előny:

  • SQL nyelv ismeret
  • SAP PP és SAP SD ismeret

Amit kínálunk / Offer

Amit Partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb kiegészítő juttatások (cafeteria)
  • 13. - 14. havi juttatás
  • Negyedéves bónusz
  • Albérlet támogatás/bejárás támogatás
  • Egyszeri költözési támogatás
  • Új gyártási technológiák megismerése
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet

Az új kolléga egy fiatalos, gyakorlatias mérnök csapatba kerül, ahol lehetősége lesz szakmai tudását tovább fejleszteni, beleláthat egy autóipari és ipari beszállító cég folyamataiba.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva tudja elküldeni. További információk az alábbi elérhetőségen:

Zengő Dóra dora.zengo@randstad.hu