ehs mérnök | esztergom

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
esztergom, komárom-esztergom
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
28083 / 29077
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A TE Connectivity, egy amerikai tulajdonú, 50 éve piacvezető multinacionális nagyvállalat. 120 gyárukban közel 500 000 precíziós tervezésű terméket gyártanak világszerte. Olyan elektronikai csatlakozó termékeket terveznek és állítanak elő, amelyeket elsődlegesen az autóiparban használnak fel.

Esztergomi üzemükben már több, mint 1200 kollégával gyártanak az autóipar számára alkatrészeket.

Termelési részlegeik: szerszámüzem, fröccsöntőüzem, kéziszerelde, automata összeszerelő-, felülfröccsöntő üzem.

Ha szeretnél csatlakozni egy támogató csapathoz, és részese lenni sikereinknek, várjuk jelentkezésed!

Feladatok, amelyek rád várnak az új pozíciódban:

  • munkavédelmi kockázatok értékelése dedikált területeken, részvétel kockázatcsökkentő intézkedések megtervezésében és bevezetésében,
  • egyes munkavédelmi eszközök, felszerelések és időszakos ellenőrzésének, vizsgálatainak elvégzése / elvégeztetése,
  • üzembejárásokban és szemléken való részvétel,
  • részvétel a munkahelyi balesetek és majdnem balesetek, incidensek kivizsgálásában,
  • részvétel ISO 45001:2018 szabvány szerinti munkavédelmi irányítási rendszer működtetésében,
  • EHS oktatások lebonyolítása,
  • a tudatosságot fejlesztő és motiváló kampányprogramok szervezése, irányítási eljárások koordinálása és fejlesztése,
  • részvétel a változáskezelési eljárásokban,
  • vállalkozók munkavégzésének rendszeres ellenőrzése,
  • közreműködés belső és külső auditokban, hatósági ellenőrzésekben,
  • kapcsolattartás a gyári szervezeten kívüli regionális szakmai vezetőkkel, részvétel a regionális auditprogramban (kevesebb, mint 10% utazás szükséges).

Elvárások / Requirements

Várunk Téged, ha rendelkezel az alábbi elvárásokkal:

  • minimum középfokú, szakirányú végzettség,
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban is,
  • gyártó környezetben szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
  • határozott fellépés, jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs és szervező készség,
  • auditori készségek,
  • MS Office eszközök felhasználói szintű ismerete,
  • elköteleződés a folyamatos fejlődés iránt.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú munkavédelmi vagy környezetvédelmi végzettség,
  • tűzvédelmi végzettség.

Amit kínálunk / Offer

Szeretnél egy olyan csapatban dolgozni, ahol megbecsülik a munkádat? Támogató, kreatív munkakörnyezetet keresel, ahol kamatoztathatod tudásodat?

Multinacionális Partnerünk, a Tyco Electronics Hungary Kft saját állományába keresünk EHS MÉRNÖK pozícióba munkatársat.

Az EHS mérnök az EHS csapat tagjaként vesz részt a gyári környezetvédelmi és munkavédelmi feladatok ellátásában.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér, éves bónusz, 13. havi fizetés, napi egyszeri melegétkezés 200Ft/ebéd áron),
  • felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok, innovatív gyártási környezet,
  • folyamatos fejlődési lehetőség EHS területeken belül és kívül, képzések,
  • támogató, nemzetközi munkakörnyezet,
  • ingyenes vállalati buszjáratok (Dorog és Esztergom irányából),
  • albérleti támogatás,
  • dolgozói kedvezmények helyi üzletekben és éttermekben,
  • iskolakezdési támogatás, ajándékcsomagok, dolgozói programok,
  • gyáron belüli ingyenes edzőterem,
  • biztonságos munkakörnyezet,
  • stabil, hosszútávú lehetőség (épül az új csarnok).

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezni a "JELENTKEZEM" gombra kattintva tudsz, vagy küld el önéletrajzodat a fanni.petruch@randstad.hu e-mail címre.

Kérdés esetén hívj bátran a +36 30 981 0013 telefonszámon.