betanított gépkezelő - forgácsoló veszkény

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
veszkény, győr-moson-sopron
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
27764 / 28687
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk jármű és gépipari alkatrészek gyártásával, fém megmunkálással, felületkezeléssel, készülékek gyártásával foglalkozik.

100%-ban magyar tulajdonú cég, erős, biztos háttérrel, nem csak Magyarországon, világszerte szolgálja ki partnereit járműipari termékeivel.

Fő feladataid lesznek:

  • gépipari alkatrészek forgácsolása,
  • alapmérések elvégzése kézi mérőeszközzel,
  • ellenőrzési tervek, dokumentáció pontos vezetése.

Elvárások / Requirements

Kiket keresünk? Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • műszaki véna,
  • gépkezelő tapasztalat,
  • 3 műszak vállalása.

Amit kínálunk / Offer

Szeretnél CNC gépkezelői tapasztalatot vagy netán végzettséget szerezni? Nálunk van rá lehetőség!

Jármű és gépipari alkatrészek gyártásával, fém megmunkálással foglalkozó Partnerünk saját állományába keresünk Veszkénybe BETANÍTOTT CNC GÉPKEZELŐ kollégákat azonnali kezdéssel.

Kollégáink türelemmel, nagyfokú szakértelemmel tanítják meg a szakmát, későbbiekben a lelkes jelentkezőknek lehetőségük lesz tanulmányi szerződéssel tanulni, megszerezni a végzettséget is.

Az ország egész területéről várunk munkatársakat, saját tulajdonú, 2 fős szobákban azonnal tudunk szállást adni!

Amit ajánlunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • tapasztalattól, végzettségtől függő versenyképes alapbér és egyéb juttatások
  • bejárás támogatása autóval
  • igény esetén szállás
  • fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezni a "jelentkezem" gombra kattintva lehet, vagy küldj önéletrajzot a tatabanya@randstad.hu e-mail címre.