szenior légi szállítmányozási ügyintéző | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
27465 / 28313
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A logisztikai iparágban vezető szerepet betöltő partnerünk Szenior Légi Import Szállítmányozási Ügyintéző kollégával szeretné bővíteni csapatát budapesti központjába.

  • Ügyfélmegbízások fogadása és feldolgozása, rögzítése a rendszerben
  • Árufelvétel és kiszállítás szervezése, ellenőrzése
  • Szállítmányokkal kapcsolatos dokumentumok teljességének időbeni elkészítés
  • Szállítmány aktuális státuszának pontos és mindig friss ismerete, követése, az elvárt szerviztől való eltérések felismerése
  • A szállítással kapcsolatos kérdések tisztázása közvetlenül az ügyféllel
  • Az ügyfél részéről érkező kérések hatékony kezelése, és megbízás szerinti teljesítése
  • Alvállalkozókkal való kiváló munkakapcsolat fenntartása
  • A cég minőségkritériumainak magas szintű biztosítása
  • Szabályozások (SOP/COP), folyamatleírások ismerete, betartása és felügyelete
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése határidőre
  • Együttműködés a kapcsolódó társosztályokkal
  • Cégvezetés által elvárt mutatók elérésének biztosítása
  • A cégvezetés által megfogalmazott stratégia és célok elérésében való részvétel

Elvárások / Requirements

  • Speciális végzettség (pl. vegyipar, ADR stb.)
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angolnyelv ismerete legalább középfokon szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Haladó excel ismeret
  • Precizitás, gyorsaság, ügyfélközpontúság, csapatszellem, rendszerszemlélet

Amit kínálunk / Offer

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Versenyképes alapbér
  • Negyedéves bónuszrendszer
  • Cafeteria
  • Céges busz
  • Egyéb béren kívüli juttatások (vállalati csoportos egészség-és balesetbiztosítás, masszázs, gyümölcsnap, születésnapi szabadság, rendezvények, csapatépítések)

Kapcsolattartó / Information

Csergő Nóra

nora.csergo@randstad.hu