szállítmányozási vezető | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
30177 / 31628
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnercégünk az élelmiszeripar szállítmányozási és logisztikai piacának meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Budapesten az ország egyik legmodernebb élelmiszerlogisztikai bázisát üzemelteti. A központi telephelyük mellett, a belföldi hálózatuk 3 vidéki telephelyén összesen több, mint 60 munkatársat foglalkoztatnak. A kiemelkedő színvonalú spedíciós és logisztikai produkció magas színvonalú adminisztratív háttérszolgáltatásra támaszkodik.

  • Felelős a szállítmányozás folyamatainak hatékony lebonyolításáért és a hozzá
    tartozó osztályok ( 20 FTE) eredményorientált vezetéséért.
  • A minőségi munkavégzéshez szükséges kollégák kiválasztása, motiválása, hatékonyságuk növelése.
  • Stratégiai célok figyelembe vételével folyamatosan monitorozza és javítja az üzlet hatékonyságát
  • A szolgáltatásokhoz igazodó erőforrás-tervezése
  • Biztonsági előírások betartásának biztosítása
  • A teljesítmény- , a termelékenység- és a minőségi KPI napi ellenőrzése
  • Az ügyfél-elégedettség fenntartása és fejlesztése érdekében kiváló és hatékony kapcsolat tartás a kiemelt ügyfelekkel, alvállalkozókkal és cégünk társosztályaival
  • Szoros együttműködés a nemzetközi Dachser hálózaton belül
  • Tanácsadás és döntéshozatali támogatás a Kirendeltségvezető számára
  • A szállítmányozási terület értékesítéssel kapcsolatos piackutatási és pályázati munkájának támogatása, valamint üzletfejlesztésének koordinálása

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség (logisztika, közgazdaságtan vagy más kapcsolódó területeken)
  • Min. 3 éves vezetői tapasztalat hasonló területen
  • Erős piaci ismeretek, élő hálózati kapcsolat az iparágban
  • Tapasztalt vezető vagy erős vezetői potenciál - vezetői mentori készségek
  • Kiemelt tárgyaló készség
  • Elkötelezett ügyfélközpontúság, szakmailag hiteles - magas etikai értékrendszert képvisel
  • Kiemelkedő probléma-megoldó képesség, agilis, célorientált - ,stratégiai gondolkodásmód
  • Magas szintű elemző készség (pénzügyi-, operatív adatok)
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • MS Office használata, magas szintű Excel tudás
  • Érvényes vezetői engedély

Amit kínálunk / Offer

  • kiváló munkakörülmények
  • jó munkahelyi légkör
  • munkavégzés egy nemzetközi csapatban
  • céges autó, telefon, laptop

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a Jelentkezem gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Csigó-Tolnai Eszter