szállítmányozási ügyintéző | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
28975 / 30139
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk, Európa egyik legismertebb barkácsáruháza, családias légkörrel várja legújabb munkatársát budapesti irodájába.

  • A cég import ügyleteinek koordinálása
  • Szerződések és okmányadatok rögzítése SAP rendszerben
  • Biztosítások megkötése
  • Gondoskodás az import ügyletek teljesítéséről megadott határidők, költségek figyelembevételével
  • Okmányok beszerzése, ellenőrzése a vámügynökök részére
  • Vámtarifaszámok, költségszámlák ellenőrzése
  • Elemzések, jelentések és beszámolók készítése
  • Adminisztráció
  • Kapcsolattartás a hajótársasággal, logisztikai szolgáltatóval, társosztályokkal és áruházakkal

Elvárások / Requirements

  • Logisztikai/szállítmányozói szakvégzettség
  • Vámügyi alapismeretek
  • Magabiztos Excel tudás (függvények, kimutatások)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos és precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk / Offer

  • Családias hangulat
  • Multinacionális háttér
  • Szakmai ismeretek bővítésének lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.